Uhonorowania i podziękowania dla Przyjaciół

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu, już piąty raz z rzędu, przyznało swoje najważniejsze wyróżnienia: tytuł Honorowego Członka Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu oraz Statuetkę Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu.

Są one kierowane do osób fizycznych i prawnych, które w sposób szczególny przyjaźnie wspierają Stowarzyszenie i Szkołę pod względem organizacyjnym, intelektualnym, moralnym, materialnym i finansowym ułatwiając, lub wręcz umożliwiając, realizację ich funkcji organizacyjnych i merytorycznych, w tym: dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

W dniu 28.04.2023 roku, w Kaplicy Szkolnej przy Parafii św. Józefa w Toruniu, odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego Klas Maturalnych 2022/23.

Podniosłość tego wydarzenia Stowarzyszenie wykorzystało do wręczenia, wyżej wymienionych, podziękowań i uhonorowań. Tego uroczystego aktu, w obecności nauczycieli, uczniów i ich rodziców oraz gości, dokonał prezes Zarządu Stowarzyszenia – Jerzy Konopiński w asyście członka Zarządu i dyrektora Szkoły- Małgorzaty Łopatko. Tytuł Honorowego Członka Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu odebrał pan Jerzy Wiewiórski, który otrzymał również Statuetkę Stowarzyszenia oraz specjalne życzenia z okazji swoich 90. urodzin.

Statuetki odebrali również: pani Joanna Gasek – Zastępca Dyrektora Działu Inwestycji Strefowych Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Toruniu oraz panowie: Dariusz Kostkowski – Prezes Zarządu Bella Sp. z o.o. w Toruniu oraz Włodzimierz Gołębiewski – pracownik Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Do chwili obecnej Stowarzyszenie przyznało 12 tytułów Honorowego Członka Stowarzyszenia oraz 24 Statuetki Stowarzyszenia.

Tekst: Jerzy Konopiński
Zdjęcia: Michał Madejewski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuł. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.