Osiemnasta wręczona

Prezes Zarządu Stowarzyszenia wraz z członkinią Zarządu – mgr Martyną Konopińską, w dniu 25 lutego 2023 roku, odwiedzili indywidualnych członków wspierających – państwa Justynę i Adama Martewicz.

Państwo Martewicz, mieszkający w Szwarcenowie w województwie warmińsko-mazurskim, są sponsorami, którzy przekazali bardzo pokaźną kwotę finansową na wsparcie zorganizowanej, w Zespole Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu, unikalnej stałej ekspozycji gablotowej poświęconej osobie i dokonaniom Patrona Szkoły – gen.dyw.prof.dr.hab.inż. Sylwestra Kaliskiego.
W dowód wdzięczności, Zarząd Stowarzyszenia, na mocy Uchwały nr 24/2022 z dnia 13.07.2022 roku, przyznał Państwu Martewicz Statuetkę Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu, którą wręczyli w/w członkowie władz Stowarzyszenia.
Stowarzyszenie wzbogaciło się o kolejną darowiznę finansową, którą przekazali Państwo Martewicz.
Prezes i członkini Zarządu, tego samego dnia, odwiedzili również w szpitalu w Iławie ojca członka zwyczajnego Stowarzyszenia również z miejscowości Szwarcenowo.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.